30.06.16 ŠD Tonda obal na cestách

Před vysvědčením jsme se s družinkou a klubem zúčastnili akce města - Den dětí a Tonda obal na cestách. Akce nás příjemně překvapila, děti se mohly projet na šlapadlech, zaskákat si na skákacím hradě a také plnily zábavné úkoly, které byly ekologicky zaměřené. Zadarmo dostaly něco k snědku a limču.

Tato akce družinky je v tomto školním roce poslední. Po vysvědčení jsme se s dětmi rozloučili a hurááá začínají prázdniny!
Doufám, že se vám družinkové vysvědčení líbilo a pětky na něm berete s humorem :-).

S některými dětmi se ještě uvidíme na příměstském nebo pobytovém táboře.

Tak ahoooooj :-)

Vychovatelky ŠD