ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

04.07.16 Příměstský tábor

Ve čtvrtek 31. 6. 2016 jsme se s dětmi ze školní družiny a školního klubu vydali do lesoparku v Habeši, abychom se při opékání špekáčků rozloučili se školním rokem.
I když nám počasí nejprve hrozilo deštěm, po chvilce se vyčasilo a my jsme si užili táboráku.
Všichni jsme odcházeli s plnými bříšky a pocitem, jako bychom už byli na prázdninách.

V pátek 1. 7. 2016 děti ze školní družiny a školního klubu vyrazily na první prázdninový výlet. Byl před námi výšlap na hrad Rýzmburk. I když cesta vedla stále do vrchu, nikdo si nestěžoval a všichni kopec statečně zdolali. Čekala nás prohlídka zříceniny a vyprávění pověsti o obléhání hradu švédskými vojsky v době třicetileté války i o vojákovi, který na hradě stále ještě straší.
Po svačině a malém odpočinku jsme se vydali zpět do Oseka, kde jsme navštívili lanové centrum. Visuté lávky vedly v korunách stromů a děti se na nich náležitě vyřádily.
Výlet jsme ukončili zmrzlinou, kterou si všechny děti zasloužily a sice unaveni, ale spokojeni jsme se v odpoledních hodinách vrátili domů.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu