22.08.16 Tábor - den 6

Milí rodiče,

mám pro vás špatnou zprávu - dětem se vůbec nestýská :-) mají tu celý den plný nejrůznějších her.

Dnes dopoledne jsme vyráběli v lese bivaky, abychom si jako ztroskotanci měli kam složit hlavu, odpoledne jsme hráli hru o přežití - děti musely přečíst zprávu a splnit úkoly v ní. Navštívil nás také sokolník se zajímavou ukázkou sov a dravců.
Během dne samozřejmě nechyběly různé sportovní hry.

Večer jsme vyráběli domorodé nástroje a u ohně jsme si zazpívali domorodou píseň za doprovodu těchto nástrojů. Poté jsme si opekli špekáčky a šupky dupky do postýlky.

Nějak moc nám to utíká .. néééé

Dobrou