23.08.16 Tábor - den 7

Ahoj rodiče,

tábor se nám krátí a už brzo se vám vrátíme domů - ale moc se nám nechce :-).

Dnes vaše děti podaly úctyhodný výkon, ušly celkem 15 km! Cesta nám utíkala dobře, šli jsme krásnou přírodou a dělali jsme spoustu přestávek. Cesta vedla parkem Českého Švýcarska, cestou jsme navštívili Pruský tábor, Soví vyhlídku, Vlčí horu a hlavně Brtnický hrádek, kde jsme museli zdolávat krásné překážky mezi skalami - děti měly super zážitek.

Večer jsme odpočívali u filmu ZOO Tropolis.

Děti už spinkají a vedoucí klíží oči u každodenního povinného papírování:-)

Dobrou noc