ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

15.09.16 Tábor 2016

Školní družina na Pešatce nezahálela ani o velkých prázdninách. Uspořádali jsme příměstský tábor na začátku a konci školního roku a v srpnu také pobytový ozdravný tábor. Tentokrát byl hodně dobrodružný, protože jsme ztroskotali na ostrově a jako „Trosečníci“ jsme museli plnit nejrůznější zajímavé úkoly. Také jsme museli najít vodu, ulovit divoké zvíře, uvařit si jídlo, rozdělat oheň, postavit si bivak, abychom vůbec přežili! Úkoly jsme ale zvládali s přehledem, dokonce jsme se stihli i koupat, hrát sportovní turnaje, shlédnout představení indiánů i předvedení dravců, zajezdit si na koni atd. . Za odměnu a splnění všech úkolů jsme získávali zlaťáky a klíče, které nás dovedli k obrovskému pokladu. Jeden z klíčů pasoval a poklad byl konečně otevřen. To bylo sladkostí! Poté jsme si postavili loď ze všech dílů, které jsme získali a mohli konečně odplout domů. Abychom dopluli v pořádku, vypustili jsme ještě lampiony štěstí s přáním.

Děti nezískaly pouze sladkosti, ale za sportovní utkání získávali i krásné věcné dary (trička, míčky, pálky, kšiltovky, nafukovací balóny, tašky atd.) Tímto moc děkujeme za štědrý sponzorský dar Severočeským dolům a.s.

Za celý táborový tým Náčelník XIXAO – Pája 
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu