31.10.16 Výlet do Laser Arény

Ve středu jsme se s dětmi již podruhé vydali na výlet do Laser Arény v Mostě. Cesta vlakem utekla rychle a celí natěšení jsme vstoupili do Laser Areny. Rozdělili jsme se na družstva, převlíkli se, vyslechli pravidla a šli na věc. :-) Děti dostaly vesty, které zaznamenávají zásah laserovým paprskem z laserové pistole. Poté byly vpuštěny do Areny, kde v přítmí zvolily svoji strategii. Někdo se schovával mezi osvícenými mantinely a vyčkával a někdo běhal a střílel všechno okolo :-). Jak se dětem jejich strategie vyplatila se můžete podívat do fotogalerie, kde také najdete výsledky všech střelců. Důležité ale je, že nás to všechny moc bavilo :-).

Prázdniny jsme tedy s družinkou a klubem prožili velice zajímavě a aktivně. Družinka nabídla i další aktivity a vyrábění dětem, které nejely na výlet.