ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

31.10.16 Výlet do Laser Arény

Ve středu jsme se s dětmi již podruhé vydali na výlet do Laser Arény v Mostě. Cesta vlakem utekla rychle a celí natěšení jsme vstoupili do Laser Areny. Rozdělili jsme se na družstva, převlíkli se, vyslechli pravidla a šli na věc. :-) Děti dostaly vesty, které zaznamenávají zásah laserovým paprskem z laserové pistole. Poté byly vpuštěny do Areny, kde v přítmí zvolily svoji strategii. Někdo se schovával mezi osvícenými mantinely a vyčkával a někdo běhal a střílel všechno okolo :-). Jak se dětem jejich strategie vyplatila se můžete podívat do fotogalerie, kde také najdete výsledky všech střelců. Důležité ale je, že nás to všechny moc bavilo :-).

Prázdniny jsme tedy s družinkou a klubem prožili velice zajímavě a aktivně. Družinka nabídla i další aktivity a vyrábění dětem, které nejely na výlet.
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu