ZŠ Jaroslava Pešaty, Duchcov

Nejnovější zprávy z družiny

21.11.16 Výlet v den ředitelského volna - Jungle Arena

Družinka a Klubík opět v den ředitelského volna nezaháleli. I když budovy z provozních důvodů nefungovaly, výlet jsme nemohli vynechat! :-) A právě Jungle Arena byla pro nás tou nejlepší volbou. Děti tyto herny milují, mohou skotačit, jak se jim zlíbí a na výběr mají spousty atrakcí. Zajezdily si na elektrických autíčkách, šlapadlech, vyzkoušely si bobovou dráhu, střeleckou arénu, kolotoč, lezeckou stěnu, nafukovací hrad, fotbalové hřiště a nechyběly ani různé klouzačky, houpačky a prolézačky. S mírným zpožděním vlaku jsme se vrátili šťastni do náruč svých maminek a tatínků :-).

Bc. Pavla Šulcová
vedoucí vychovatelka
jít zpět

Informace o škole

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice, Právní forma: samostatný právní subjekt - příspěvková organizace
Zřizovatel: MĚSTO DUCHCOV, IČO: 62787209, DIČ: cz 62787209, Bankovní spojení: 1063671359/0800
Datová schránka: tpjma9z, Telefon: 474559674, mail: pesatkazsjpesaty.cz, web: www.zsjpesaty.cz
Pověřenec GDPR: Ing. Jitka Lacinová, Telefon: 474559674, mail: jlacinovazsjpesaty.cz


Získání informací, podání žádostí, stížností nebo jiných podnětů, obdržení rozhodnutí je možné v kanceláři školy ústní, písemnou, nebo digitální formou - akceptujeme nosiče CD, DVD, USB disky, soubory ve formátech doc, pdf, jpg. Používané formuláře lze získat na webových stránkách nebo v kanceláři školy.

správa webu