01.02.17 Výtvarná soutěž - Sněhulák

Výtvarná soutěž ve školní družině.
Ve dnech 16. 1. až 30. 1. 2017 byla ve školní družině vyhlášena výtvarná soutěž, pro děti a jejich rodiče, na téma ,,Sněhulák". Práce mohly být vyhotoveny různými technikami, které  také soutěžící předvedli. Sněhuláci se nám sešli papíroví, textilní, z plechovek i z  polštáře.
Vybrat nejlepšího soutěžícího bylo opravdu velice těžké, a tak se paní vychovatelky rozhodly vyhodnotit vítěze v každém oddělení a odměnit všechny děti, které se soutěže zúčastnily. Malí výtvarníci  si zaslouženě odnesli diplom a sladkou odměnu.
Děkujeme za hojnou účast a krásné výrobky.

Kolektiv vychovatelek školní družiny.