28.03.18 ŠD - Výlet Zoo Ústí n /L

27.03.18 ŠD - Letní pobytový tábor

22.03.18 ŠD - Velikonoční tvoření

Ve dnech 9. 3. – 19. 3.2018 probíhalo v družince výtvarné tvoření „Velikonoční kraslice“. Děti doma s pomocí rodičů a v družince s vychovatelkami tvořily velikonoční kraslice. Kraslicemi jsme si vyzdobily prostor před družinkou a vytvořily jsme si Velikonoční atmosféru. Děti vyrobily a přinesly krásné výtvory z různých materiálů a zasloužily si sladkou odměnu.

15.03.18 ŠD - Karneval

Ve čtvrtek 15. března jsme uspořádali v naší družince karneval, kde si děti zasoutěžily v tanci, přetahované a v různých soutěžních disciplinách.
Tělocvična se na pár hodin proměnila v bujaré odpoledne plné masek, za což děkujeme i maminkám, babičkám a všem těm, kteří se na přípravě kostýmů podíleli.
Bylo dost těžké vybrat ty nejlepší masky, a tak si všichni odnesli sladkou odměnu.

Vychov ...číst celé

08.03.18 ŠD - výlet

Školní družina a školní klub pořádá výlet do Postoloprt, kde se děti zúčastní programu, který bude nabitý vším, co se týká VELIKONOC. ...číst celé

08.03.18 ŠD - Zajíčkův poklad

V úterý 27. 3. na děti čeká odpoledne plné soutěží s velikonoční tématikou...po splnění všech úkolů budeme hledat sladký poklad, který nám zajíček určitě někde nechá

06.03.18 ŠD - Dětský karneval

Ve čtvrtek 15.března proběhne u nás v družince karnevalový rej, na který se moc těšíme. ...číst celé

05.03.18 Soutěž

ŠD – Výtvarná soutěž ,, Namaluj svého anděla“

V lednu se naše družinka přihlásila do výtvarné soutěže ,,Namaluj svého anděla“.
Soutěžilo se ve 3 věkových kategoriích a naše žákyně třetí třídy Karolínka Zímová se v jedné z nich umístila na krásném třetím místě.
Je to obrovský úspěch už proto, že výtvarná díla byla vybírána z více jak pět set došlých prací z celé České republi ...číst celé

27.02.18 ŠD - Velikonoční kraslice

Výzva pro všechny šikulky a šikuly, co mají chuť tvořit krásné výrobky ...číst celé

18.02.18 ŠD - Týden zdravé výživy

Ovoce a zelenina vitamíny jíst je prima

V týdnu od 12. - 16. února připravila družinka pro děti vitamínový týden ,,ovoce a zelenina".
Tyto dny probíhala debata o významu vitamínů pro naše tělo spojená s ochutnávkou některých druhů ovoce a zeleniny. Děti se dozvěděly zajímavé informace proč jíst ovoce a zeleninu a zároveň si pochutnaly na zdravé svačince.
Naučily se také, že nejen vitamíny js ...číst celé