25.08.16 Tábor - den 9

Ahoj,

poslední den vás trosečníci zdraví! Na ostrově jsme přežili a zítra ráno už vyplujeme ke svým domovům. Opatřili jsme si k tomu pěkné lodě a večer pustili lampiony štěstí, abychom dobře a ve zdraví dopluli domů. Snad už neztroskotáme .. i když ... někteří by moc rádi ztroskotali znovu :-)

Dopoledne jsme opět strávili u koní a po obědě si mohly děti pohladit a vzít hroznýše královského ...číst celé

24.08.16 Tábor - den 8

Zdravíme z ostrova,

dnes jsme měli opět perný den a krásně slunečno, takže jsme se opět mohli koupat.

Dopoledne jsme hráli hru "Svíčky", sbírali kartičky a vyráběli svíčky, odpoledne jsme hráli hry ve vodě. Nechyběli další sportovní hry o krásné ceny.

Večer jsme měli vyhlášení celotáborové hry a získanými klíči se nám podařilo otevřít truhlu s pokladem. Byla plná sladkostí i hezkých věcí ...číst celé

23.08.16 Tábor - den 7

Ahoj rodiče,

tábor se nám krátí a už brzo se vám vrátíme domů - ale moc se nám nechce :-).

Dnes vaše děti podaly úctyhodný výkon, ušly celkem 15 km! Cesta nám utíkala dobře, šli jsme krásnou přírodou a dělali jsme spoustu přestávek. Cesta vedla parkem Českého Švýcarska, cestou jsme navštívili Pruský tábor, Soví vyhlídku, Vlčí horu a hlavně Brtnický hrádek, kde jsme museli zdolávat krásné př ...číst celé

22.08.16 Tábor - den 6

Milí rodiče,

mám pro vás špatnou zprávu - dětem se vůbec nestýská :-) mají tu celý den plný nejrůznějších her.

Dnes dopoledne jsme vyráběli v lese bivaky, abychom si jako ztroskotanci měli kam složit hlavu, odpoledne jsme hráli hru o přežití - děti musely přečíst zprávu a splnit úkoly v ní. Navštívil nás také sokolník se zajímavou ukázkou sov a dravců.
Během dne samozřejmě nechyběly různé ...číst celé

21.08.16 Tábor - den 5

Ahoooj,

dnes nám sice trochu sprchlo, ale přesto jsme měli den nabitý zážitky. Dopoledne jsme hráli zajímavou hru výbuch, poté měla každá skupina za úkol obléknout jednoho člena týmu jako domorodce. Odpoledne jsme si trénovali hod na cíl na 9 stanovištích, abychom si uměli ulovit nějakého toho bizona :-). Déšť nás poté zahnal do chaty a tak jsme měli příležitost vyrobit si část oděvu trosečníka ...číst celé

20.08.16 Tábor - den 4

Milí rodiče,

vaše děti dnes zvládli 7km procházku a výšlap na rozhlednu Vlčí hora. Kdybyste viděli, jak nám všem chutnal oběd - sladké knedlíky mňam !

Odpoledne se nám opět udělalo vedro, koupání jsme nesměli vynechat! Alespoň jsme dohráli finále vodního póla o pěkné kšiltovky.

Jako správní domorodci jsme malovali na kameny a potom - abychom neumřeli hlady - jsme si museli uvařit večeři ...číst celé

19.08.16 Tábor - den 3

Ahoj,

dnes jsme měli perný den, zvládli jsme získat 9 klíčů k truhle s pokladem! Nevíme, který bude ten správný, musíme jich získat co nejvíce za celý tábor.

Vymysleli jsme si pokřik, tanec, vyrobili jsme si krásné týmové šátky a odpoledne jsme si zajezdili na koni - ne naposled :-). Samozřejmě jsme hráli i nějaké hry, vykoupali jsme se, zatancovali jsme si na diskotéce a teď už děti spokoj ...číst celé

18.08.16 Tábor - den 2

Ahoj rodiče, babičky, tetičky ...

zdravíme z 2. dne. Všichni jsme v pořádku, dnes byl krásný slunečný den, takže jsme se stačili i dobře vykoupat. Jinak jsme hráli opět spoustu her, poznávali jsme náš ostrov a večer děti čekalo zahájení celotáborové hry. Byl jim představen národ Masajů a jejich náčelník, který je bude provázet po ostrově a pomáhat jim plnit úkoly.

Už se moc těšíme na zítra ...číst celé

17.08.16 Tábor - den 1

Ahoj rodičové,

tak už jsme ztroskotali na ostrově Sempra, ještě nevím co budeme dělat, ale snad to nějak zvládneme :-) Budeme si tu muset ulovit nějakou zvěř, najít vodu, naučit se tady samostatně žít atd.

Někdo z tlupy nám uvařil kuře na paprice, večer rizoto a potom někdo přinesl upečenou buchtu, tak snad hlady neumřeme.

Dneska jsme se ubytovali, odpoledne jsme hráli venkovní hry, več ...číst celé

15.08.16 Pobytový tábor

Ahoj děti,

už se těšíte na středeční ztroskotání u chaty Sempra? Červenec utekl jako voda a my už se za chvíli uvidíme! Jupííí..SRAZ V 9:30 HOD.!

My máme již vše připravené a vy?

Rodiče prosím, nezapomeňte dodat vše, co je potřeba, vaše dítko bez všech dokumentů nemůže odjet (kartička VZP, bezinfekčnost, posudek od lékaře atd.)

Děkuji
brzy ahoooj :-) ...číst celé