11.01.16 ŠD a ŠK Výlet do Aquasvěta Chomutov

Zveme Vás na výlet o pololetní prázdniny ...číst celé

11.01.16 ŠD Den otevřených dveří

11.01.16 ŠD a ŠK Poplatek

Poplatek za ŠD a ŠK 150 Kč se bude vybírat v úterý 19.1. 2016 ve školní družině v čase:
6.30 - 7.30
14.30 - 15.30

17.12.15 ŠD a ŠK Bublinář

Ve středu k nám zavítal Bublinář se svou velkolepou show. Nejdříve začal bublinami o velikosti fotbalového míče, ukázal nám kouřové bubliny, spojené bubliny, bubliny v bublinách a dokonce i osvícenou zeměkouli jako bublinu. Měl toho pro nás nachystáno hodně a děti byly opravdu ohromeny. Dokonce některé z nich zavřel do jedné velké bubliny! Ale to nebylo zdaleka všechno. Ta největší show a největ ...číst celé

14.12.15 ŠD Vánoční výtvarná dílna

Během minulého týdne se v družince hodně tvořilo. Děti si měly možnost vyrobit kulicha z vlny, ozdobit zvonečky z překližky, vyrobit a ozdobit vánoční stromeček z papíru a také vyrobit krásnou hvězdičku ze skleněných korálků. Snad se Vám výrobky dětí líbily a podpoří vánoční atmosféru u vás doma. Děti byly opravdu moc šikovné a trpělivé. :-)
Prohlédněte si jejich tvořivost ve fotogalerii.

Vyc ...číst celé

07.12.15 Poplatek ŠD a ŠK - prosinec

Poplatek za ŠD a ŠK 150 Kč se bude vybírat v úterý 15.12. 2015 ve školní družině v čase:
6.30 - 7.30
14.30 - 15.30

Možné platit ŠD i ŠK na účet školy, všechny údaje včetně variabilních symbolů mají děti v notýsku. ...číst celé

07.12.15 ŠD Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi

Naše družina se i letos stejně jako loni zúčastnila akce Vypouštění balónků s přáním Ježíškovi na náměstí v Duchcově. Některé děti dostaly sladké odměny za básničku nebo vánoční koledu. V 15.00 se vypustily balónky s přáním pro Ježíška. Rádi jsme podpořili akci, která opět vrací povědomí o Ježíškovi, děti si ho často pletou se Santou. Tak snad se nám všechna přání vyplní :-)

Vychovatelky ŠD ...číst celé

30.11.15 ŠD Vánoční výtvarná dílna

25.11.15 ŠD Zábava na podzim

Milí rodiče, babičky a přátelé družinky,
abychom Vám ukázali, že se v družince nenudíme, občas nějakou činnost i vyfotíme. Souhrn těch nejlepších fotografií za podzim najdete ve fotogalerii.

Bc. Pavla Gabrielová
ved. vychovatelka ...číst celé

24.11.15 ŠD Větrníkový den

Akce Větrníkový den probíhá každoročně 21. listopadu, kdy se Česká republika připojuje k Evropskému dni pro cystickou fibrózu, který každoročně probíhá v podobě benefičních a informačních akcí v řadě evropských zemí. V družině jsme si Větrníkový den posunuli na pondělí, vyrobili jsme si krásné větrníky, vyfotili jsme se s nimi a fotografie poslali do Klubu nemocných cystickou fibrózou. Snad všechn ...číst celé