31.08.15 LPT ŠD Zpátky do pohádky

LPT ŠD 2015 „Zpátky do pohádky“
Milí rodiče, děti, babičky, tetičky a další..
Hned na začátku bychom Vám chtěli poděkovat za projevenou důvěru, poslat své malé dítě na družinkový první tábor chce trochu odvahy. Věřím, že nelitujete a že jsme Vaše očekávání splnili. Moc moc jsme se snažili :-).
Při odjezdu některé děti plakaly, ale na táboře bylo pláče velmi málo. Děti byly totiž t ...číst celé

27.08.15 Pokyny do ŠD

Družinka funguje již od 1.9. od 6.00 do 16.00 hod. Kdo ještě nedonesl přihlášky, prosím učiňte tak co nedříve. Těšíme se na Vás :-)

Vychovatelky ŠD

Pokyny do ŠD
- ŠD je určena žákům 1. st ZŠ
- Provoz 6.00 - 8.00 hod., 11.30 - 16.00 hod.
- Vyzvedávání dětí do 13.30 (po písemném oznámení) ve ŠJ nebo od 14.30 ve ŠD
- Děti z prvních tříd si vyzvedávají rodiče do 12.30 ve školní jídelně ...číst celé

21.08.15 LPT 9.den

Tak už se všichni těsíme na zítřejší příjezd domů. Celý tábor utekl jako voda. Dnes dopoledne jsme hráli hry, odpoledne jsme se naposled koupali v bazénu a balili jsme. Večer jsme měli velké vyhodnocení celotáborové hry. Za záchranu pohádek si všechny děti našly na zahradě poklad. Pak jsme rozdali diplomy, podívali se na prezentaci z posledních fotografií a nesměla chybět závěrečná diskotéka.

...číst celé

20.08.15 LPT 8.den

Ahoj všichni,

moc zdravíme a už se všichni těšíme domů i když... je to tu úplně super.
Dopoledne jsme byli na procházce, podívali jsme se k pramenu Mandavy a na Červený Kříž. Po obědě jsme jezdili na koních, poté jsme zachraňovali pohádku Otesánka - soutěžili jsme o největšího jedlíka, v poznávání vůní a večer jsme se navzájem krmili :).
Po večeři jsme udělali táborák, vymysleli táborovou pí ...číst celé

19.08.15 LPT 7.den

Milí rodiče,
máme za sebou středu, utíká to rychle a brzy svoje ratolesti uvidíte :)
I dneska jsme zachraňovali pohádku, tentokrát Perníkovou chaloupku. Dopoledne jsme vyráběli Chaloupku z papíru, odpoledne z přírodnin. Chaloupky byly překrásné, všichni jsme byli překvapeni, jak moc šikovné děti jsou.
Přestalo nám pršet (jupííí), tak jsme mohli hrát i hry venku. Koně máme přesunuté na zítra, t ...číst celé

18.08.15 LPT 6.den

Ahoj všichni!
Nevím jak vy, ale my jsme si dnešní den naplno užili i když celý den pršelo. Dopoledne jsme zachraňovali pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký,takže jsme hráli hry jako např. Nejvyšší věž, Nejdelší krok, Poslepu nebo Nasaj vodu. Poslední hru jsme si zahráli venku a alespoň konečně jsme vytáhli pláštěnky :).
Po poledním klidu na děti čekalo překvapení. Mohly si pohladit Hroznýše král ...číst celé

17.08.15 LPT 5.den

Ahoooj!
Omlouvám se, že fotky ze včera jsou až dnes, ale neběžel nám zase internet. Tak prosím o trpělivost a žd
Dnes dopoledne jsme se vydali na výlet na rozhlednu Vlčí hora. Cesta byla trochu do kopce, ale nádhernou krajinou. Za odměnu jsme si pochutnali na výýýborné svíčkové. Odpoledne jsme zachraňovali další pohádku - Bajaju. A protože Bajaja nemluvil, měl zavázené oko a bojoval mečem, hrál ...číst celé

15.08.15 LPT 3.den

Ahoj !
Nemůžeme uvěřit, že nám končí 3.den, šíleně rychle to utíká :-)
Po včerejším úvodu do pohádkového světa jsme dneska zachraňovali pohádku Tři oříšky pro Popelku. Dopoledne si děti připravily název týmu, tanec, pokřik a vlajku. Večer nám to všem předvedly, bylo to moc krásné! Máme tým Mimoňů, Lenochodů a Draků. Odpoledne jsme jako Popelka třídili hrách, fazole a čočka, chodili jsme v holink ...číst celé

14.08.15 LPT

Internet už funguje, ve fotogalerii najdete fotky z prvního dne, dnes večer vám přineseme další fotky a informace :) Nám končí polední pauza :) ...číst celé

14.08.15 LPT 2.den

Milí rodičové, babičky, tetičky... děkujeme za pohledy, dneska jich přišlo celkem dost a taky jich pár odesíláme :)I emailů už pár přišlo, vše dětem přečteme a odepisujeme.
Internet už funguje skvěle, tak se právě nahrává pěkných pár fotografií :)
Dopolední program jsme měli v lese, děti měly za úkol zjistit tajenku. Po výborném obýdku - bramborových knedlících a odpočinku, jsme šli hrát Magic ...číst celé