09.06.17 ŠD - Tvoje tvář má známý hlas

Ve čtvrtek 8.6. se školní družina proměnila na pódium zábavného pořadu
,,Tvoje tvář má známý hlas". Tak jsme si i my vyzkoušeli jaké to je vystoupit před publikem v roli známých osobností. Zpívali jsme písně třeba Báry Polákové, Naty Hrychové, Ewy Farné, Bena Cristovaa, skupiny Slzy nebo Kabátů, ale i písničky z pohádek.
Výkony byly velmi obstojné a někteří si dali na svém vystoupení opravdu zá ...číst celé

20.05.17 ŠD - Výtvarná soutěž

V měsíci dubnu se naše družinka zúčastnila výtvarné soutěže ,,Čarodějné námluvy".
Byli jsme mile překvapeni, když mezi vítězi byla i děvčata z našeho oddělení. Z 80 prací byly mezi 12 nejlepšími, což je úspěch už proto, že to jsou dívky z prvních tříd.
Pořadatelem soutěže byl DDM Osek, který našim vítězkám předal diplom, výtvarné pomůcky a něco na zub.
Úspěchy našich dětí jsou motivací k dalším ...číst celé

19.05.17 ŠD - Návštěva kláštera v Oseku

Ve čtvrtek 18.5.2017 jsme se rozhodli, že místo každodenní vycházky a skotačení na hřišti uskutečníme něco neobvyklého. A tak jsme se vydali navštívit klášter v Oseku.
Domluvili jsme se s průvodkyní, že výklad přizpůsobí i našim prvňáčkům.Děti nejvíce zaujaly varhany, které nešly svou krásou přehlédnout. Také vchod do tajné místnosti byl velice lákavý. Někteří byli v klášteře úplně poprvé a tak v ...číst celé

16.05.17 ŠD - Tvoje tvář má známý hlas

Zábavný televizní pořad „Tvoje tvář má známý hlas“ oslovil naše děti natolik, že jsme se rozhodli ho na přání dětí vyzkoušet i v družině. ...číst celé

09.05.17 ŠD - Příměstský tábor

V srpnu naše družinka a školní klub pořádají letní příměstský tábor v termínu 28.8. - 1.9.2017.
Tábor je určen pro všechny, kteří chtějí aktivním a zábavným způsobem strávit poslední týden prázdnin.
Přihlásit se můžete v ŠD a ŠK.

vychovatelky ŠD a ŠK

09.05.17 Mstišov