Nejnovější zprávy ze školního klubu

17.02.16 Výlet do Prahy

Na velikonoční prázdniny je naplánován výlet do Prahy. Vyrážíme 24.3. v 8,00 hod. od družinky u 1. stupně. Trasa výletu: Praha hl. nádraží - Národní ul. Muzeum lega - Celetná ul. Muzeum voskových figurín Madame Tussauds a Muzeum tortury - zpět hl. nádraží v Praze. Cestou si dáme někde oběd, proto doporučuji dát ratolestem nějaké kapesné. Děti vám odevzdáme buď před nádražím v Duchcově v 19,15 hod. nebo v 19,45 hod. před družinkou.

Cena výletu je 355,- Kč (vstupy, jízdenky na vlak)

S sebou: batůžek na záda (ne tašku přes rameno!!!), pevnou obuv, pláštěnku, větší svačinu, pití

Jelikož bude výlet fyzicky náročný, je určen pro děti od 3. tříd.

Počet míst je omezen. Peníze vybírá Radka Palečková či Pavla Gabrielová