Nejnovější zprávy ze školního klubu

13.06.16 Spaní pod širákem se školním klubem

V pátek 20. května školní klub nabídl dětem z Pešatky v pořadí již druhé spaní ve škole, ale tentokrát pod širým nebem. Spali jsme na zahradě 2. stupně, kde je možnost rozdělat oheň a spousta prostoru na hraní, soutěže i nocování. Počasí nám vyšlo, bylo hezky a nepršelo, ačkoli k ránu nám ve spacácích byla trošku zima. Děti si mohly užít sportovních aktivit s panem asistentem J. Tomášem, soutěže, opékání buřtů, nočního pochodu k Rusputlu či stezky odvahy. Spát se šlo pozdě a velmi brzy se vstávalo. Většinu dětí ze spacáků vyhnala padající ranní rosa a teplo ohně všichni ocenili.