Nejnovější zprávy ze školního klubu

01.11.16 Výlet do Teplic do kina a planetária

Ve čtvrtek 27.10. vyjel školní klub a přihlášené děti z pátých tříd do Teplic. Nejrpve jsme plní očekávání navštívili Cinema City, kde jsme zkoukli animovaný film Tajný život mazlíčků, který překonal naše očekávání. Po skončení filmu jsme se vydali do planetária, abychom se dozvěděli něco nového o souhvězdí a vesmíru. Po skončení této exkurze jsme v lázních zašli na dětskě hřiště. Již teď se těšíme na další zajímavý výlet.