Škola v přírodě

Plánujeme přírodu !!!

Milí rodiče,
naše škola opět pořádá ŠvP.
Chcete, aby Vaše dítě strávilo týden v nádherné přírodě? Aby lépe poznalo kamarády ze třídy? Aby si užilo táborový program, i když nejsou prázdniny?
Stačí vyplnit přihlášku a přinést zpět do školy.
Výjezd plánujeme od 4. - 11.5. 2019 do Jiřetína pod Jedlovou.

Příloha ke stažení: 2018-09-19-Zavazna_prihlaska_do_skoly_v_prirode.docx

Platby do ŠvP

Platba za školu v přírodě byla stanovena na tři platby:
Rezervační záloha - 1000,- Kč (je nutné uhradit do konce ledna 2019)
Pobytová záloha - 1500,- Kč ( je nutno uhradit do konce března 2019)
Doplatek - 990,- Kč do konce dubna

Adresa do ŠvP

Adresa pobytu:
RS Netopýr 319
Jiřetín pod Jedlovou

Výjezd do přírody se blíží

Vážení rodiče,
připomínáme termíny výjezdu do školy v přírodě.
První parta vyjede v termínu od 4. - 11. 5. 2019.
(týká se tříd 2.A,C, 3.A,B,C, 4.A,B,C, 5.A,B)
Druhá parta vyjede v termínu od 1 . – 8. 6. 2019.(třídy 1.A,B,C a 2.B)

Blíží se splatnost dalších záloh.
Pobytová záloha - 1500,- Kč (do konce března)
Doplatek - 990,- Kč (do konce dubna)
- v hotovosti v kanceláři školy ZŠ J. Pešaty u paní hospodářky Ing. Petry Taliánové
- platbou na účet školy – 1063671359/0800

V sobotu vyjíždíme!!!

Vážení rodiče,
přečtěte si poslední důležité informace k odjezdu do přírody!
Odjezd:
4.5.2019 na parkovišti u Penny Marketu, sraz ve 14:30, odjezd autobusů v 15:00

Příjezd:
11.5.2019 pčibližně kolem 12:30 na parkoviště u Penny Marketu

Do autobusu batůžek (malá svačinka, pití ve funkční lahvi, papírové kapesníky, komu se v autobuse dělá nevolno – kinedryl a igel. pytlík)

Nezapomeň:
Přezůvky
Bílé triko na výrobu kostýmu
Dopisní papíry, pohledy, známky, předepsané adresy
Penál s psacími potřebami
Kapesné (doporučujeme 200 – 500,-Kč)
Baterku ( není nutná)

Při pravidelném užívání léků – do taštičky nebo pytlíku vložit léky – podepsat a uvést dávkování!!!
Adresa do ŠvP:
RS Netopýr 319
Jiřetín pod Jedlovou
+ označit ZŠ Duchcov jméno a třída

Sledujte webové stránky naší školy: www.zsjpesaty.cz
nebo webové stránky agentury Packa: www.svp.packa.eu ( v levém sloupci vyberte - Pro rodiče, termín 4. - 11.5. NET)

Ahoj domů

Maminky, tatínkové, babičky, dědové a kamarádi, jsme na místě, v rekreačním areálu Netopýr. Sice nás přivítal sníh s deštěm, ale teď už je pěkně. Krásně se dýchá, proto jsme hlavně tady, uprostřed lesů a nádherné krajiny.
Jsme ubytovaní, po večeři a právě probíhá zdravotní filtr.
Pak půjdeme prozkoumat okolí a v děvět se budeme chystat do postýlek.

Tak pěknou dobrou noc vám všem!!!

Den druhý

Probudili jsme se do chladného rána, ale náladu nám to nezkazilo.
Hned po snídani jsme napsali pohledy domů a pak jsme šli na procházku po okolí. Pěkně nám vytrávilo a tak jsme se s chutí pustili do nudličkové polévky a bramborové kaše s uzeným.
Po odpoledním klidu jsme si vyrobili trička, vymysleli pokřik a rozdali pár bodíků v soutěži. Večer jsme zakončili diskotékou...

Posíláme pusu na dobrou noc

Výlet na Tolštejn

Zdravíme domů.
Hned po snídani jsme se vypravili na zříceninu hradu Tolštejn. Zhruba po čtyřiceti minutách jsme dosáhli svého cíle, hrad Tolštejn byl dobyt žáky z Pešatky.
Podívejte se do fotogalerie, jak se nám dopoledne vydařilo.
Nakoupili jsme si nějaké dobroty, ale i magnetky na památku a vydali se na zpáteční cestu, dokonce i sluníčko vysvitlo.
Dnešní dopoledne se opravdu vyvedlo na jedničku.

Po poledním klidu jsme hráli hry z programu Hvězdných válek, fotky najdete na webových stránkách Packy, www.svp.packa.eu

Ve večerních hodinách jsme se připravovali na taneční show, která proběhne ve čtvrtek.

Teď už se pomalu chystáme do postýlek.
Zítra se zase ozveme.

Den s vychovateli

Úterý proběhlo pod vedením vychovatelů.
Dopoledne i odpoledne pokračoval program Hvězdných válek. Jednotlivé týmy mezi sebou soupeřily ze všech sil, všichni chtěli vyhrát. Vždyť pozítří také budeme znát vítěze.
Po večeři se všichni sešli v diskárně, kde si zahráli Bingo.
Polovina pobytu je za námi a my se těšíme na další dobrodružství.

Dobrou noc přejí vaše zlatíčka

Dnešní dopoledne si každá skupina prožila po svém.
První parta dětí vyrazila do nedaleké štoly Sv. Jana Evangelisty.
Tam jsme si nakoupili různé suvenýry a pak začala prohlídka. Zážitků máme mnoho a doma budeme vyprávět.
Druhá parta dětí navštívila nedaleký mlýn holandského typu z 19. století.
Výlet se povedl, můžete se podívat do galerie na krásné fotky.
Třetí parta dětí se rozhodla, že si dopoledne užijí v lese a okolních loukách.
Hry a stavění domečků nás bavilo a odpoledne uteklo jak voda.

Odpoledne jsme zase soutěžili a dali jsme do toho úplně úplně všechno. Body jsou sečteny a vítězné družstvo bude vyhlášeno v pátek na nástupu.
Pomalu končí den a za chvíli se budeme chystat do postýlek.

Zítra nás čeká výlet na Jedlovou horu, tak se na to půjdeme vyspat.

Celodenní výlet

Dnešní ráno bylo deštivé, proto jsme hned po snídani zalezli do učeben, kde jsme napsali poslední dopisy.
Nakonec se počasí umoudřilo, my jsme vyfasovali balíčky s řízkem, chlebem, ovocem, sýrem a pečivem, načepovali pití a vydali se na trasu Jedlová hora – Křížová hora – náměstí v Jiřetíně a RA Netopýr.
Přišli jsme unavení, ale se spoustou zážitků. Celodenní výlet se prostě povedl na výbornou.

Po večeři nás čekala taneční show v diskárně.
Teď se koupeme a pak konečně lehneme.

Dobrou noc všem

Poslední den a zítra domů!!!

Ráno nám opět pršelo, ale jen krátce.
Pak jsme vyrazili na prohlídku štoly nebo do lesa, postavit si z přírodnin domečky.
Odpoledne jsme se těšili na vyhlášení soutěže. Vyhrály týmy Imperia, ale jen o fous.
Poděkování zaslouží vychovatelé, učitelé, kuchařka a vlastně všichni, kdo se o děti celý týden starali.
Týden utekl jako voda, téma Star wars nás bavilo. Doufáme, že se zase někdy sejdeme.
Teď už paříme na diskárně.

Nezapomeňte si nás zítra vyzvednout u Penny mezi 12 – 12:30.
Už se na vás těšíme!!!