Škola v přírodě

Hola, hola, Škola v přírodě volá!!!

Vážení rodiče,
v termínu od 18.6. – 25.6. vyjíždíme do RA Poslův Mlýn, nedaleko Máchova jezera. Cena výjezdu činí 3290,- Kč. V ceně je zahrnuta doprava, stravování 6x denně a ubytování.

Hlavní téma ŠvP jsou olympijské hry, tak s sebou zabalte i kvalitní sportovní boty.

A co všechno nás čeká? Již teď se můžeme těšit na nádhernou přírodu, návštěvu nedalekého městečka Doksy, projížďku parníkem po Máchově jezeře či výšlap na hrad Bezděz.

Jak je to s financováním? Důležitá pojistka vrácení peněz z důvodu nemoci. Konečné vyúčtování proběhne na základě skutečného počtu dětí po skončení ŠvP.

Nezapomeňte třídnímu učiteli včas odevzdat lékařský posudek, okopírovanou průkazku pojišťovny, zdravotní dotazník a bezinfekčnost.

V příloze najdete,co s sebou vzít, avšak nezapomeňte přibalit jedno bílé triko na výrobu kostýmu.

Příloha ke stažení: 2017-04-25-Co_s_sebou_na_SvP_2017.doc

Informace k odjezdu do ŠvP

Odjezd do ŠvP, sraz: 18.06. 2017 ( neděle) – ve 14:15 na velkém parkovišti u budovy II. stupně (naproti dětskému hřišti)
Přistavení autobusu: 14:30 hod
Příjezd ze ŠvP: 25.06.2017 (neděle) – 11:30 - 12:00 hod

Nezapomeňte odevzdat zdravotní dotazník, lékařský posudek, okopírovanou průkazku zdravotní pojišťovny a bezinfekčnost.

Také dětem přibalte bílé triko na výrobu olympijského dresu.

Od neděle 18.6. můžete sledovat webové stránky naší školy nebo www.svp.packa.eu, kde se dozvíte, co se v Poslově Mlýně bude dít

Adresa do ŠvP

Jméno dítěte, třída a škola (ZŠ Duchcov)
RA Poslův Mlýn 976
Doksy 472 01

18.06.2017 Huráá, už jsme tu!

Posíláme pozdrav z Poslova Mlýna!
Máme za sebou bezpečnou cestu, zdravotní filtr, ubytování, prohlídku areálu a večeři.
Chystáme se na kutě... :)
Dobrou noc

3. DEN 20.06.2017 Olympiáda je v plném proudu

Dopoledne u vody,
užíváme pohody.
Subtropy nás nedostaly,
celý den jsme sportovali.

Vybíjená, lano, skoky,
protáhli jsme si své boky.
Večer jsme se pobavili,
když vedoucí soutěžili.
Zapeklité úkoly,
do minuty splnili,
děti oči kulily.

Pac a pusu, my už spíme,
zítra Vás zas pozdravíme!

4. DEN 21.06. 2017 Celodenní výlet s učitelkami

Dnešní den jsme si užili každý po svém.
Někteří se šplhali na Bezděz, jiní šli na nákupy do Doks nebo se koupali v Máchově jezeře.
Večer ještě proběhl casting na čtvrteční soutěž Tvoje tvář má známý hlas. Casting byl však neveřejný a tak se vítěze dozvíme až zítra.
Po večeři jsme ještě chvilku soutěžili a do postýlek jsme lezli po čtyřech.

5.DEN 22.06.2017 Další den Olympiády a zážitků

Dnešní krásné, parné dopoledne každá skupina prožila jinak. Prvňáci poznávali krásy Máchova kraje z paluby parníku. Druháci utráceli poslední penízky v Doksech. Třeťáci, čtvrťáci a šesťáci trávili dopoledne v lese sběrem borůvek. Páťáci vychutnávali zmrzlinu v Doksech a také utráceli poslední peníze.
Odpoledne se dohrávali poslední soutěže Olympijských her. Vše se stihlo jen tak tak a přišla bouřka. Ta nám zhatila večerní plány a tak se soutěž talentu Tvoje tvář má známý hlas odkládá na zítřejší večer.
Vzduch se nám krásně pročistil a tak se nám bude dobře spinkat.
I vám přejeme krásnou dobrou noc.

P.S.: Kvůli potížím s připojením, očekávejte fotky během dnešního večera nebo zítřejšího dne.

6.DEN 23.06.2017 Den s vychovateli

Po bouřlivé noci vysvitlo sluníčko a my se pustili do posledních olympijských disciplín. Odpoledne jsme hráli bojovou hru, až se celý les otřásal. Dnes jsme se konečně dočkali známé televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Po urputném boji vyhrála děvčata z naší školy Natálka Janouchová a Timča Malátková.
Pac a pusu na čelo, aby bylo veselo.

7.DEN 24.06.2017 Loučení

Týden utekl jak voda,
jedem domů, to je škoda.

Vítěze jsme vyhlásili,
olympijský oheň uhasili.

Poháry jsou rozdány
a rekordy zapsány.

Kufry už jsem zabalili
a diskoškou vše zakončili.

Do autobusů naskáčem
a při loučení zapláčem.

Příjezd ze ŠvP

Milí rodiče, z Poslova Mlýna budeme vyrážet 25.6. v neděli v 10:00. Do Duchcova bychom měli dorazit kolem 11:30 - 12:00. Čekejte na nás na stejném místě odkud jsme vyjížděli. Už se na vás těšíme...