Noc v družince

Konečně nadešel den, na který se děti velice těšily, a to páteční májové spaní v družince. Šestá hodina večerní se konečně přiblížila a my jsme mohly přivítat natěšené děti. S sebou si donesly spacáky, polštářky, plyšáky a samozřejmě něco na zub. Když se děti zabydlely, přesunuli jsme se na školní zahradu, kde jsme si opekli buřtíky a na terase všichni povečeřeli. K tomu nám hrála příjemná hudba. Po jídle nás čekala výroba májky a musíme říct, že se dětem velice povedla. Děti si ještě zahrály tichou poštu spojenou s pantomimou a poté nás čekala večerní bojovka v Bažantnici. Děti plnily úkoly, kvízy a hádanky. Do družinky jsme se vrátili již za tmy, ale na školní zahradě jsme si ještě stačili zahrát hru, která děti velice nadchla. Po večerní hygieně následovala volná zábava a poté děti plné zážitků ulehly do spacáků a spokojeně usnuly. Ráno na nás čekala výborná snídaně a poté ač někteří neradi odcházeli domů. Těšíme se opět na další družinkové spaní, bylo to opět bezva a děti moc chválíme:)

Více foto ve fotogalerii.

Vychovatelky ŠD