Halloweenské spaní v družince

V pátek se naše družina na jednu noc proměnila ve strašidelný hotel. V šest hodin večer děti přivítala strašidla. Děti se ubytovaly, rozložily spacáčky a zábava mohla začít. Nejdříve naše kroky vedly do nedaleké Bažantnice, kde si děti vyzkoušely stezku odvahy. Poté jsme se odebrali na školní zahradu, kde byla připravena strašidelná stezka s úkoly, za kterou děti dostaly sladkou odměnu. Po splnění úkolů jsme se vrátili do hotelu, kde jsme náš zábavný večer zakončili diskotékou. Po vyčištění zoubků se děti zavrtaly do spacáčků a nechaly si zdát strašidelné sny. Ráno nás čekala vydatná snídaně a poté se děti rozdělily do skupin. Někdo měl výtvarnou  dílničku, někdo si zahrál turnaj ve fotbálku a někdo si jen tak hrál.

Bylo to moc fajn a těšíme se na další akci!

Vychovatelky ŠD