JménoFunkceE-mailKonzultační hodiny
Babičková Věraasistent pedagoga, vyučujícívbabickova@zsjpesaty.czstředa 8:00 – 8:45
Bacová Janaasistent pedagoga
Bártová Vlasta, Mgr.zástup. ředitelky pro II.st.vlbartova@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 12:45
Burešová Jana, Mgr.koordinátor ŠVP, třídní učitelka 3.Bjburesova@zsjpesaty.czčtvrtek 13:00 – 13:45
Červencová Libuše, Bc.učitelka na I. stupnilcervencova@zsjpesaty.czstředa 12:45 – 13:30
Červenková Jana, Mgr.třídní učitelka 7.Cjcervenkova@zsjpesaty.czstředa 12:45 – 13:30
Dandová Zlata Mgr.třídní učitelka 4.Bzdandova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Dvořáková Marcela, Mgr.třídní učitelka 1.Cmdvorakova@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 13:00
Dudjaková Lucie, Mgr.třídní učitelka 2.Cldudjakova@zsjpesaty.czstředa 11:50 – 12:35
Filipová Kateřinaasistent pedagoga
Fílová Janaučitelka na II.stupnijfilova@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Formánková Petra, Bc.třídní učitelka 7.Bpformankova@zsjpesaty.czúterý 10:55 – 11:40
Hanzlíková Martina, Mgr.třídní učitelka 3.Amhanzlikova@zsjpesaty.czpondělí 13:00 – 13:45
Hrubá Jana, Mgr.výchovná poradkyně a učitelka na II. st.jhruba@zsjpesaty.czpondělí 11:50 – 12:45
Jakešová Helenatřídní učitelka 3.Chjakesova@zsjpesaty.czpondělí 12:35 – 13:30
Jakoubě Karel Mgr.učitel na II.stupnikjakoube@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Jakubcová Kateřina, Mgr.třídní učitelka 7.Akjakubcová@zsjpesaty.czpondělí 11:50 – 12:35
Jindrová Petra, Mgr.třídní učitelka 5.Cpjindrova@zsjpesaty.czstředa 12:45 – 13:30
Kosinová Daniela, Ing.koordinátor ŠVP, BOZP
třídní učitelka 9.A
dkosinova@zsjpesaty.czúterý 10:55 – 11:40
Krátká Miroslava, Mgr.zástup. ředitelky pro I.st.mkratka@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 13:00
Krejčí Jan, RNDr., Ph.D.správce počítačové sítějkrejci@zsjpesaty.czdle domluvy
Krtková Dominika Mgr.učitelka na II. stupni
třídní učitelka 9.B
dkrtkova@zsjpesaty.czstředa 10:55 – 11:40
Kruntová Klára, Mgr.třídní učitel 8.Akkruntova@zsjpesaty.czčtvrtek 10:55 – 11:40
Kuloušková Naděždatřídní učitelka přípravné třídynkulouskova@zsjpesaty.czpondělí 12:00 – 13:00
Lacinová Jitka, Ing.třídní učitelka 8.Bjlacinova@zsjpesaty.czčtvrtek 11:50 – 12:35
Mácha Michal , Mgr.třídní učitel 6.Bmmacha@zsjpesaty.czčtvrtek 9:00 – 9:45
Meisnerová Terezaasistent pedagogatmeisnerova@zsjpesaty.cz
Mlnaříková Věra, Mgr.učitelka na II. stupni ZŠvmlnarikova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Neudertová Vladislavavychovatelka ŠDvneudertova@zsjpesaty.cz
Olahová Štemberková Jana, Mgr.třídní učitelka 1.Bjstemberkova@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 13:00
Pátková Ivana, Ing.třídní učitelka 6.Cipatkova@zsjpesaty.cz
Prchalová Veronika, Mgr.ředitelka školyvprchalova@zsjpesaty.czkaždý den po telefonické domluvě
Puflerová Jana, Mgr.třídní učitelka 2.Bjpuflerova@zsjpesaty.czúterý 12:00 – 12:45
Rychlá Markéta, Mgr.třídní učitelka 4.Cmrychla@zsjpesaty.czpondělí 12:45 – 13:30
Stádníková Blankavychovatelka ŠDbstadnikova@zsjpesaty.cz
Svačinová Lucie Bc.třídní učitelka 6.Alsvacinova@zsjpesaty.czčtvrtek 8:00 – 8:45
Svádová Miloslava, Mgr.třídní učitelka 4.Amsvadova@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Svobodová Renátaasistent pedagoga
Šimonová Kamila, Mgr.výchovná poradkyně,
třídní učitelka 2.A
ksimonova@zsjpesaty.czstředa 12:00 – 12:45
nebo po tel. domluvě
Štolová Hana, Mgr.třídní učitelka 5.Ahstolova@zsjpesaty.czpondělí 12:45 – 13:30
Šváchová Janaasistent pedagoga, učitelkačtvrtek 13:45 – 14:30
Talianová Petra, Ing.ekonomkaptalianova@zsjpesaty.cz
Tothová Ilonavychovatelka ŠDitothova@zsjpesaty.cz
Udatná Markéta, Mgr.třídní učitelka 5.Bmudatna@zsjpesaty.czpondělí 11:50 – 12:45
Vítková Markéta, Mgr.preventistka,
třídní učitelka 1.A
mvitkova@zsjpesaty.czpondělí 12:00 – 13:00