JménoFunkceE-mailKonzultační hodiny
Babičková Věraasistent pedagoga, vyučujícívbabickova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Bacová Janaasistent pedagoga v 5.Ajbacova@zsjpesaty.cz
Bártová Vlasta, Mgr.zástup. ředitelky pro II.st.vlbartova@zsjpesaty.czčtvrtek 9:50 – 10:35
Budilová Lucieasistent pedagoga v 3.Clbudilova@zsjpesaty.cz
Burešová Jana, Mgr.koordinátor ŠVP, třídní učitelka 4.Bjburesova@zsjpesaty.czpondělí 13:00 – 13:45
Červencová Libuše, Bc.učitelka na I. stupnilcervencova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Červenková Jana, Mgr.třídní učitelka 8.Cjcervenkova@zsjpesaty.czúterý 10:55 – 11:40
Čížková Petraasistent pedagoga v 2.B
Dandová Zlata Mgr.třídní učitelka 5.Bzdandova@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Dvořáková Marcela, Mgr.třídní učitelka 2.Cmdvorakova@zsjpesaty.czpondělí 12:45 – 13:30
Dudjaková Lucie, Mgr.třídní učitelka 3.Cldudjakova@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Filipová Kateřinaasistent pedagoga v 1.Akfilipova@zsjpesaty.cz
Fílová Jana Bc.učitelka na II.stupnijfilova@zsjpesaty.czpondělí 10:55 – 11:40
Formánková Petra, Bc.třídní učitelka 8.Bpformankova@zsjpesaty.czúterý 9:50 – 10:35
Hanzlíková Martina, Mgr.třídní učitelka 4.Amhanzlikova@zsjpesaty.czúterý 11:45 – 12:30
Herold Jiřítřídní učitel 6.Ajherold@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Hrubá Jana, Mgr.výchovná poradkyně a učitelka na II. st.jhruba@zsjpesaty.czčtvrtek 11:50 – 12:35
Jakešová Helenatřídní učitelka 4.Chjakesova@zsjpesaty.czpondělí 12:40 – 13:40
Jakoubě Karel Mgr.učitel na II.stupnikjakoube@zsjpesaty.czúterý 14:35 – 15:15
Jakubcová Kateřina, Mgr.učitelka na II. stupnikjakubcová@zsjpesaty.cz
Jindrová Petra, Mgr.třídní učitelka 1.Apjindrova@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:50
Kosinová Daniela, Ing.koordinátor ŠVP, BOZP
třídní učitelka 6.B
dkosinova@zsjpesaty.czčtvrtek 12:45 – 13:30
Krátká Miroslava, Mgr.zástup. ředitelky pro I.st.mkratka@zsjpesaty.czčtvrtek 11:50 – 12:45
Krejčí Jan, RNDr., Ph.D.správce počítačové sítějkrejci@zsjpesaty.czdle domluvy
Krtková Dominika Mgr.učitelka na II. stupni
třídní učitelka 8.A
dkrtkova@zsjpesaty.czčtvrtek 10:55 – 11:40
Kruntová Klára, Mgr.třídní učitel 9.Akkruntova@zsjpesaty.czčtvrtek 8:55 – 9:40
Kuloušková Naděždatřídní učitelka přípravné třídynkulouskova@zsjpesaty.czpondělí 11:45 – 12:45
Lacinová Jitka, Ing.třídní učitelka 9.Bjlacinova@zsjpesaty.czčtvrtek 8:55 – 9:40
Mikulová Martina, Bctřídní učitel 7.Bmmikulova@zsjpesaty.czpondělí 9:50 – 10:35
Mlnaříková Věra, Mgr.učitelka na II. stupni ZŠvmlnarikova@zsjpesaty.czčtvrtek 11:50 – 12:35
Neudertová Vladislavavychovatelka ŠDvneudertova@zsjpesaty.cz
Olahová Štemberková Jana, Mgr.třídní učitelka 2.Bjstemberkova@zsjpesaty.czpondělí 12:45 – 13:45
Pátková Ivana, Ing.třídní učitelka 7.Cipatkova@zsjpesaty.czčtvrtek 9:50 – 10:35
Prchalová Veronika, Mgr.ředitelka školyvprchalova@zsjpesaty.czkaždý den po telefonické domluvě
Puflerová Jana, Mgr.třídní učitelka 3.Bjpuflerova@zsjpesaty.czstředa 12:45 – 13:30
Rückerová Zlataasistent pedagoga v 2.C
Rychlá Markéta, Mgr.třídní učitelka 5.Cmrychla@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Stádníková Blankavychovatelka ŠDbstadnikova@zsjpesaty.cz
Steigerová Lucieasistent pedagoga ve 4.Alsteigerova@zsjpesaty.cz
Svačinová Lucie Bc.třídní učitelka 7.Alsvacinova@zsjpesaty.czúterý 10:55 – 11:40
Svádová Miloslava, Mgr.třídní učitelka 5.Amsvadova@zsjpesaty.czčtvrtek 13:00 – 14:00
Svobodová Renátaasistent pedagogarsvobodova@zsjpesaty.cz
Šimonová Kamila, Mgr.výchovná poradkyně,
třídní učitelka 3.A
ksimonova@zsjpesaty.czúterý 12:45 – 13:30
Štolová Hana, Mgr.třídní učitelka 1.Chstolova@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:35
Šváchová Janaasistent pedagoga, učitelkajsvachova@zsjpesaty.czstředa 10:55 – 11:40
Talianová Petra, Ing.ekonomkaptalianova@zsjpesaty.cz
Tothová Ilonavychovatelka ŠDitothova@zsjpesaty.cz
Udatná Markéta, Mgr.třídní učitelka 1.Bmudatna@zsjpesaty.czúterý 11:50 – 12:40
Vítková Markéta, Mgr.preventistka,
třídní učitelka 2.A
mvitkova@zsjpesaty.cz
pondělí 12:45 – 13:45