Úvod > Družina a klub > Tábory

Tábory

Příměstský tábor v červenci ve školní družině

Datum konání: 1. 7. 2024 - 4. 7. 2024

Příměstský tábor

Tak jako každý rok, tak i letos jsme si s naší družinkou připravily pro vaše děti příměstský tábor. Na každém plakátku najdete informace k jednotlivým výletům.

Příměstský tábor - Osek

Datum konání: 1. 7. 2024

Příměstský tábor Osek

První den našeho příměstského tábora se vydáme do nedalekého lanového centra v Oseku, kde si děti vyzkouší jak jsou na tom se svojí fyzičkou. Najdeme zde více jak 10 velmi dobrodružných úseků, lanových prvků, ve výšce až 7 m nad zemí.

Příměstský tábor - Březno a Žatec

Datum konání: 2. 7. 2024

Druhý den našeho tábora se vydáme do archeoskanzenu v Březně, což je muzeum v přírodě. Najdeme tu spousty pravěkých zajímavostí. Poté přejedeme o kousek dál do muzea chmele v Žatci, kde bude pro děti připravena hra ,,Cesta chmelového skřítka Hopa" na jejímž konci účastník obdrží drobný dárek.

Příměstský tábor - hrad Okoř

Datum konání: 3. 7. 2024

Příměstský tábor Okoř

Třetí den našeho příměstského tábora na nás čeká zřícenina hradu Okoř a zoopark Zájezd, kde najdeme přes 100 druhů exotických a domácích zvířat.

Příměstský tábor - zoo Děčín

Datum konání: 4. 7. 2024

Příměstský tábor ZOO Děčín

Poslední den příměstského tábora navštívíme zvířátka v zoologické zahradě v Děčíně. Pojedeme vlakem, což většina dětí s radostí uvítá.

Piráti a námořníci

Datum konání: 25. 8. 2024 - 30. 8. 2024

Letní tábor družinky

Tak jako každý rok, tak i letos jsme se rozhodly uspořádat letní pobytový tábor. Čeká nás dobrodružství uprostřed lesa a nebude chybět ani projížďka na lodičce na nedalekém rybníčku. Navštívíme také zoopark v Zelčíně a nebude to jediný výlet, na který se vydáme. Už se moc těšíme!