Úvod > Družina a klub > Zprávy ze školního klubu a školní družiny > Čarodějnické spaní v družině

Čarodějnické spaní v družině

26.4.2024

Ani tentokrát nesměla chybět čarodějnická přespávačka ve školní družince. V pátek v podvečer jsme děti uvítali v hotelu u Čarodějnice. Ihned po ubytování jsme se vrhli na grilovačku na školní zahradě, kterou jsme si navíc zpříjemnili hudbou s našimi oblíbeným hity. Než se nám buřtíky opekly, tak si děti čekání vyplnily hraním fotbálku a míčovými hrami. Po vydatné večeři naše kroky vedly do nedaleké Bažantnice na dětské hřiště, kde pro děti byla připravená čarodějnická stezka s úkoly. I když byla už trochu tma, tak i přesto děti stezku zvládly a zadanou tajenku vyluštily "raz dva". Všem se večerní vycházka moc líbila a plní zážitků jsme se vrátili do čarodějnického hotelu, kde na děti čekala další zábava v podobě míchání kouzelných lektvarů. Příjemně unavení a plní zážitků děti ulehly do spacáčků a odměnou jim byla ještě pohádka na dobrou noc. Ráno nás ještě čekala super snídaně a po snídani se čarodějnický hotel na čas uzavřel. Ale my už se těšíme na další družinkové spaní.

Vychovatelky ŠD